Náš web používá soubory cookie. Pokud tento web používáte, znamená to, že s tím souhlasíte. Doufáme, že je to v pořádku. Přečtěte si naše zásady používání souborů cookie.

Do Ostravy se volba královny krásy vrátila po 20 letech. Přímý přenos mohli diváci sledovat exkluzivně na Televizi Seznam.

O titul nejkrásnější Češky se ucházelo deset dívek, které se při velkolepé finálové show představily úvodní taneční show, následovanou přehlídkou národních kostýmů talentovaných návrhářů, promenádou v plavkách a vyvrcholením byla přehlídka ve večerních šatech návrhářky Sandry Markové. V rámci programu se představila zpěvačka Dara Rolins, zpěvák Adam Mišík, Niko nebo Mariana Prachařová a Jan Nedvěd. Celým večerem, který probíhal v ostravském Gongu, provázel Martin Dejdar.

 AV MEDIA  společně s RENTAL PRO spolupracuje na přípravě České Miss již několik let. V letošním roce jsme pro našeho klienta a mediálního partnera eventu, Televizi Seznam, zajistili přímý přenos. Pro ten měla tato nová česká televize exkluzivní práva. Na místě jsme měli osmi kamerový přenosový vůz včetně jeřábu a jízdy. Kromě toho jsme doplňovali statická a efektová světla jak na hlavním podiu, tak v backstage, odkud se dělaly přímé vstupy. Stejně jako v roce 2016 jsme se i letos postarali o technickou produkci.

https://www.youtube.com/watch?v=slpGTWApPgY

 

Fotogalerie

}