Náš web používá soubory cookie. Pokud tento web používáte, znamená to, že s tím souhlasíte. Doufáme, že je to v pořádku. Přečtěte si naše zásady používání souborů cookie.

Na sérii benefičních koncertů, pod hlavičkou „Koncertu proti konci světa“ se v Praze, Brně a Ostravě představily špičky české hudební scény.

Konec světa nebude! V tomto duchu se nesla série benefičních koncertů, které se uskutečnily 20.12. Pod hlavičkou Koncertu proti konci světa se v Praze, Brně a Ostravě představily špičky české hudební scény. V Brně vystoupili Tata Bojs, Pavel Šporcl či Mandrage. Koncert proti konci světa začal v mnoha ohledech netradičně. Obvyklou koncertní osmou hodinu večerní nahradila hodina devátá a i brněnský klub Fléda, který v nedávné době oslavil sto let své existence, byl pro účely televizního vysílání poupraven do netradičních rozměrů. Společnost RENTAL PRO koncert v klubu Fléda kompletně technicky zajistila a přímý přenos odbavila ve svém digitálním zvukovém voze vybaveném pultem InnovaSon Eclipse. Záznam z koncertu.

}