Náš web používá soubory cookie. Pokud tento web používáte, znamená to, že s tím souhlasíte. Doufáme, že je to v pořádku. Přečtěte si naše zásady používání souborů cookie.

Opět po roce v industriálním prostředí bývalých vítkovických železáren vynikal nekompromisní zvuk systému NEXO a barvy dodala vynikající světla z dílny ROBE!

Opět po roce se vrátily Barvy zazářit do Ostravy. Festival, který si své jméno získal už i napříč Evropou a mezi věhlasnými letními festivaly nabídl 4 dny nekompromisní atmosféry plné hudby, barev a zážitků. Rental PRO kompletně zajišťovalo Arcellor Mittal stage a přestože to byl úkol nelehký, povedlo se nám to dokonale.

O zvuk a dokonalé pokrytí se postaral zvuk z franouzské provenience NEXO STM, kompletně celá řada NEXO M46 a B112 použity na hlavní systém a outfill, delay a frontfilly pokrylo NEXO M28 o hutné basy se postaraly reproduktory NEXO STM S118. Na podiu se staraly o skvělý zvuk a pocit pro muzikanty jedny z nejvýkonějších odposlechů NEXO 45N12. Mixážní pulty byly zastoupeny značkou YAMAHA CL5 a PM5D - RH, Avid Profile a Soundcraft VI6. Celý systém běžel jako protokolem Dante tak i Ethersound, což bylo výborně konvertováno pomocí YAMAHA RSio 64-D. Také efekty splňovali náročné požadavky všech vystupujících, mezi všemi nutno zmínit Eventide Eclipse či Eventide H800. Ohlasy na ozvučení a servis, který tým našich zvukařů zajišťoval všem vystupujícím se shledali s velmi kladnými ohlasy.

Výborné ohlasy zklidil celý světelný light design, který naznačuje, že spolupráce s firmou ROBE byla správným krokem. Kompletně nová světla ROBE BMFLSpiider doplnila skvěle portfolio firmy RENTAL PRO. Ovládací pulty MARoad Hog splňovaly nejnáročnější požadavky jednotlivých interpretů. Výbornou show předvedli jak české kapely např. Tatabojs tak skvělý zahraniční interprti, kteří dokázali využít bohatého technického vybavení Arcellor Mittal stage a dokázali dostat návštěvníky do varu. Velkým překvapením byl pro mnohé jinak nenápadný Faada Fredy. Show, kterou předvedl hraničila s absolutní dokonalostí, nejenže na podiu předváděl svůj hlasový rozsah, ale jeho technický tým dokázal skvěle využít světla, takže i fotky dokáží přenést neuvěřitelnou atmosféru, která tam panovala.

Festival Colours of Ostrava se i tento rok umístil mezi 10 nejlepšími festivaly v Evropě. Jsme rádi, že se na tom můžeme částečně podílet a těšíme se další rok zase!

   

 

}